skip to Main Content

בטי BBQ מציגה: STOCKY’S BÄCHLE WALK

סיור העיר בבקלפוצר – עם סטוקי, הבקלפוצר המקורי !

לפרייבורג יש הרבה מה להציע – וה”בכלה” של פרייבורג הם ללא ספק אחד מציוני הדרך הגדולים ביותר של העיר בברייסגאו. הם אטרקציה תיירותית בעלת שם עולמי ייחודית ל”עיר השמש” של דרום מערב. אין עוררין: ה- פרייבורג בקלה שייך לפרייבורג כמו המינסטר והיער השחור, בלעדיהם שום סיור בעיר ושום מדריך טיולים לא יכול לעשות.

ה- Freiburg Bächle כמערכת השקיה וניקוז היסטורית – חידוש מימי הביניים ובימי הביניים – הם מקום העבודה של אלן, “בächleputzer” האמיתי שלנו, אשר מכונה בחיבה “Stocky” על ידי תושבי פרייבורג. כמנקה של Bächle , הוא שומר עין על מקווי המים הרבים מימי הביניים העוברים במרכז ההיסטורי של מטרופולין היער השחור בבאדן מדי יום. התעלות הקטנות נקראות “בächלה” בניב האלמני – ואלמנית היא גם שפת האם של סטוקי.

במהלך ההליכה בבקל עם הסטוקי שלנו, הוא ייקח אתכם – שימו לב בניב האלמני – לטיול בעיר העתיקה של פרייבורג לאורך בקלה נבחר. הוא נותן תובנות בלעדיות מאחורי הקלעים של מערכת הבקלה ומהו כנראה המקצוע העתיק ביותר בעיר בברייסגאו, זה של ניקוי הבקלה.

לסטוקי יש בוודאות אנקדוטה כזו או אחרת מחוויותיו מעבודתו היומיומית – שלפעמים גורמת לך לחייך – כמו גם ממאות רבות של סיפורי בקלה בכבודה!

וכל זה רק באופן בלעדי בתוכנית הסיור בעיר של “המראה החי” של פרייבורג, מנגל דראג קווין בטי ביער השחור. תעשה חיים!

מוכר מהטלוויזיה והרדיו!

טלוויזיה SWR מ-16 במרץ 2022.

סיור ייחודי לתיירים ולמקומיים

בסיור דרך פרייבורג עם הבקלפוצר

לסטוקי יש מקצוע נדיר. הוא מנקה נחל.

וזה זמין למעשה רק בפרייבורג וסיור יוצא דופן בעיר: הסיור המקורי של Bächleputzer.

ניתן לגשת לתרומת SWR ותרומת הווידאו המלאה באתר SWR .

 

 

  • טיול בקלה אינפורמטיבי ואינטראקטיבי (מותר בירורים!) עם ה-Bächleputzer Stocky המקורי. ההתמקדות היא ב- Freiburg Bächle ובפעילות ומקצועו של המנקה Bächle.
  • בהדרכת סטוקי, פרייבורג בקלפוצר המקורי!
  • משך הסיור כ-90 דקות
  • השתתפות מ-0 שנים, מ-0 עד 18 שנים רק בליווי אפוטרופוס/מפקח חוקי
  • מבנה מחירים מדורג לפי גיל ההשתתפות: 0 עד כולל. 5 שנים, 6 עד וכולל 15 שנים ומעלה 16 שנים
  • אנא שים לב לכללים שלנו להשתתפות בסיור בערים ובפאבים .
  • עבור כל הסיורים בעיר, אנא שימו לב למידע שלנו על נגיף הקורונה .
  • ה- פרייבורג בקלה כפופים לבדיקות שוטפות וכן לעבודות תחזוקה וניקיון, שבגינן ניתן לשנות או לכבות את אספקת המים המרכזית. לכן, איננו יכולים להבטיח שבכל תאריך אירוע יהיו מים ב-נַחַל.
  • סיור זה בעיר – בביצוע הבלעדי כמו גם בפומבי – תמיד מובל רק על ידי סטוקי.
  • נעשה ניסיון לתאם פגישה עם בטי BBQ במהלך הסיור בעיר בקלפוצר, אך זה בדרך כלל אינו אפשרי עקב התנגשויות לוח זמנים.

 

 

ברצוננו להודות להארי השרטוט הנפלא על הגרפיקה והציורים הנהדרים שסופקו לסיור בעיר הזה!

בתור שרטט, הארי השרטט מציע את האיכות הגבוהה ביותר, בין אם כמשרטט מהיר ובין אם כאמן מוזמן, באתר אצלך או בסטודיו לציור שלו. הכירו אותו ואת עבודתו: אתר הארי השרטט .

 

שימו לב:

כרטיסים לסיורים ציבוריים ניתן לרכוש בעיקר דרך שותפתנו למכירה מראש לְהַזמִין. מידע נוסף על כך בהמשך. כרטיסים לסיורים ציבוריים בעיר ניתן לרכוש מראש עד השעה 16:00 ביום האירוע לכל המאוחר.

פניות לסיורים בלעדיים/פרטיים (למשל ל-מסיבת רווקים, חגיגות חברה, טיולים קבוצתיים, ימי הולדת ועוד) ניתן לבצע ללא התחייבות באמצעות פנייה למשרד בטי מנגל (נא לכתוב לנו בדיוק באיזה סיור/ים אתם מעוניינים, באילו יום ותאריך, לאיזה אירוע ומספר האנשים ). לאחר מכן נשמח להציע לך הצעה מותאמת לצרכים שלך.

הסקירה הכללית של שאלות נפוצות (שאלות נפוצות) תמיד מועילה.

כרטיסים לסיורים ציבוריים בעיקר מראש דרך לְהַזמִין!

לתאריכים וכרטיסים פשוט לחצו על הכפתור בצד שמאל.

מכירה מוקדמת גם בכלל משרדי ההזמנה המוקדמת של לְהַזמִין , כגון מידע התיירות של העיר פרייבורג , שירות הכרטיסים של עיתון רע במרכז העיר פרייבורג וקו הכרטיסים של לְהַזמִין . סיור ציבורי בעיר מתקיים רק אם הוא כבר הוזמן מראש.

רוצים הבטחת ביצועים? לאחר מכן אנו ממליצים לרכוש את הכרטיסים מראש.

רעיון המתנה

לחברים, משפחה ועמיתים: בין אם לחג המולד, חג הפסחא, יום הולדת, מסיבת רווקים, יום נישואין, חתונה או גירושין – עם שובר לסיורי בטי מנגל סיטי ופאב אתה תמיד בדרך הנכונה!

לקבלת שוברים פשוט לחץ על הכפתור בצד שמאל.

 

או שאתם מחפשים מתנות יצירתיות? הנה יש לנו משהו!

מוצרים מעולים ומקוריים מבית בטי מנגל ניתן לרכוש אונליין בחנות האינטרנט שלנו . תסתכל כאן !

בימים נבחרים (בעיקר בימי שישי ושבת אחר הצהריים בקיץ כשמזג האוויר טוב), מוצרי בטי מנגל נבחרים נמכרים גם בנקודת המפגש של בטי מנגל (Franziskanerstraße 11, 79098 פרייבורג) . כמו כן, לאחר הסיורים בעיר עם בטי מנגל, יש בדרך כלל הזדמנות לרכוש מוצרי בטי מנגל נבחרים ישירות באתר.

Back To Top