skip to Main Content

כאן תמצא סקירה כללית של שאלות נפוצות.

 

לבטי מנגל

מי זאת בטי מנגל?

בטי מנגל היא האטרקציה החיה של פרייבורג, מלכת דראק אמיתית מהיער השחור! ומוטי המוצהר של פרייבורג, אחד מתשעת שגרירי יום השנה הרשמיים של העיר פרייבורג לרגל יום השנה ה-900 לעיר ב-2020, מלכת שפריצר, שגריר של פרייבורג פתוחה וחביבה, נושאת המסדר ה-18 של ידידי הרנלפראט של גילדת השוטים של ברייסגאו – ועוד הרבה יותר. פשוט תכיר אותם!

 

האם בטי מנגל היא אישה?

כן! ואישה סטרייטית אוהבת. אבל ברצינות: מאחורי או בבטי מנגל יש כמובן גבר. אבל זה לא העניין. כי בטי מנגל היא מלכת דראג, תזכורת חיה שאנחנו לא צריכים לקחת שום דבר כמובן מאליו ולקבל אחד את השני כמו שאנחנו.

 

בת כמה בטי מנגל?

בטי מנגל צעירה בת 28 ותמיד תהיה. לפחות כל עוד ספק הבית והחצר לאיפור ופאות נשאר נאמן לנו.

 

איפה בטי מנגל גרה?

בפרייבורג. כל השאר לא חשוב, חוץ מזה שתמיד צריך לצפות להיתקל באימא של פרייבורג במרכז העיר. עם זאת, מסופר בכל רחבי העיר שבטי גרה בשעון קוקייה ענק ופותחת את התריסים כמו הקוקייה בשעון הקוקייה בכל בוקר בקרני השמש הראשונות ומברכת את היום.

 

מה בטי עושה בלילה?

שלאלה! כי שלאלה היא דרך חיים מוצלחת.

 

איך מברכים את בטי מנגל?

עם “שלום, שלום!

 

לבטי יש טוסט?

כן – “זיג, זג, בצל, קדימה לגמלון!”

 

מה המוטו של בטי?

“הבית הוא לא רק שחור ולבן.”

 

ברצוננו להזמין בטי מנגל לאירוע שלנו. האם ה?

כן. לבטי בדרך כלל יש לוח זמנים מלא, אבל עם מספיק הודעה מוקדמת וקצת מזל, עדיין יש לה זמן לאירוע שלך. אנו שמחים להכין לכם שעות משעשעות ובלתי נשכחות עם הנוכחות, המתינות וקסם הדראג קווין של היער השחור של בטי מנגל & שֶׁבֶט. כלולות תמונות משעשעות למזכרת! מידע נוסף כאן . פניות יתקבלו בברכה דרך מדור צור קשר למשרד בטי מנגל.

 

 

למכירת מוצרי בטי מנגל סְחוֹרָה

מוצרים מעולים ומקוריים מבית בטי מנגל ניתן לרכוש אונליין בחנות האינטרנט שלנו. בימים נבחרים (בעיקר בימי שישי ושבת אחר הצהריים בקיץ כשמזג האוויר טוב), מוצרי בטי מנגל נבחרים נמכרים גם בנקודת המפגש של בטי מנגל (Franziskanerstraße 11, 79098 פרייבורג) . כמו כן, לאחר הסיורים בעיר עם בטי מנגל, יש בדרך כלל הזדמנות לרכוש מוצרי בטי מנגל נבחרים ישירות באתר.

 

על הסיורים בעיר שלנו בכלל

כיצד נוכל להזמין סיורים בעיר?

כרטיסים לסיורים הציבוריים ניתן לרכוש מראש עד השעה 16:00 ביום האירוע לכל המאוחר. מכירה מוקדמת מתבצעת בעיקר באמצעות שותפת המכירות המוקדמת שלנו לְהַזמִין: https://betty-bbq.reservix.de/events , ראה עמ’o כמו עם כולם משרדי ההזמנה של לְהַזמִין, כמו ה מידע תיירותי של העיר פרייבורג, אל ה שירות כרטיסים עיתון רע בפרייבורג מרכז העיר כמו גם ב מוקד הכרטיסים של לְהַזמִין.

בימים נבחרים (בעיקר בימי שישי ושבת אחר הצהריים בקיץ כשמזג האוויר טוב) יש גם מכירה מוקדמת בנקודת המפגש של בטי מנגל (Franziskanerstraße 11, 79098 פרייבורג) ישירות דרך בטי מנגל פָּרוֹדִיָה & בידור. כאן תוכלו גם לרכוש מוצרים נבחרים מחנות האינטרנט של בטי מנגל חנות אינטרנט .

סיור ציבורי בעיר מתקיים רק אם הוא כבר הוזמן מראש. עבור סיורים ציבוריים בעיר המתקיימים (כלומר הוזמנו מראש), אנו מציעים גם רכישת כרטיסים שנותרו (אם עדיין זמינים) ישירות ממדריכי הטיולים שלנו באתר ישירות לפני תחילת הסיור בעיר. נא להיות בנקודת ההתחלה והמפגש מוקדם נקודת המפגש של בטי מנגל (Franziskanerstrasse 11, 79098 פרייבורג) . את יתרת הכרטיסים תוכלו לרכוש בתוספת קטנה במזומן או ללא מזומן (כרטיס EC, כרטיס אשראי (ויזה ומאסטרקארד), טכנולוגיית NFC ללא מגע). לא נכלל בזה הפאבים (פאב לִזחוֹל), עבור סיור זה ניתן לרכוש כרטיסים מראש בלבד.

רוצים הבטחת ביצועים? אז קנה את הכרטיסים שלך מראש, כפי שצוין לעיל!

פניות לסיורים בלעדיים/פרטיים (למשל ל-מסיבת רווקיםs, מסיבות חברה, טיולים קבוצתיים, ימי הולדת ועוד) מעובדות ומוזמנות על ידינו, משרד בטי מנגל.

 

האם בטי מנגל נוכחת בכל סיור?

בטי מנגל מציעה סיורים בעולמה איתך ובלעדיך. האם בטי מנגל כלול או לא תלוי בסיור שהוזמן. הסיורים בעיר “שלום, שלום, פרייבורג! – סיור העיר המופלא עם בטי מנגל” וקלינג, יין חם, צלצולים – סיור חג המולד בעיר עם בטי מנגל כמו גם רכילות קפה ולחשושים עירוניים – “טיול הקפה לכל פידס” עם בטי BBQ לצעירים ולמבוגרים תמיד מתקיים עם בטי מנגל. גם בסיורי הפאב, הקומדיה והאור האדום, ייעשו ניסיונות לארגן מפגש עם בטי מנגל במהלך הסיור, אולם לא תמיד ניתן להבטיח זאת עקב התנגשויות לוח זמנים אפשרי.

 

האם נוכל לצלם תמונות עם בטי מנגל?

כן – ובשמחה! בדרך כלל אנו מציעים לכם לצלם עם בטי לאחר הסיורים.

 

היכן מתחילים הסיורים?

הסיורים הציבוריים בעיר מתחילים תמיד בנקודת המפגש של בטי מנגל מול ה-ניתן להקיש של Hackl (לשעבר Franziskanerkeller) ב-Rathausplatz ב-Franziskanerstrasse 11, 79098 פרייבורג בברייסגאו. ניתן לסכם בנפרד את נקודת ההתחלה לסיורים האקסקלוסיביים.

 

מתי עלינו להיות בנקודת המפגש?

אנחנו מתחילים בזמן. לכן אנו ממליצים להיות בנקודת המפגש 10-15 דקות קודם לכן.

 

האם ניתן לקחת כלבים ובעלי חיים לסיורים בעיר?

לצערי לא! אנחנו רוצים לערוך לכם ולשאר האורחים סיור עם דגש על הגיבורים שלהם, התוכן והבידור. לכן אנו מבקשים להימנע מלהביא עמכם בעלי חיים. תודה על ההבנה!

 

מאיזה גיל ניתן להשתתף בסיורים בעיר?

מכיוון שניתן לצרוך אלכוהול ברוב הסיורים בעיר והפאבים מחייבים כניסה מגיל מינימום, אנו יכולים להציע את הסיורים בעיר שלנו רק מגיל 18. חריגים לכך הם הסיורים העירוניים ” רכילות קפה ולחשושים עירוניים ” ו-” סטוקים נַחַל לָלֶכֶת “, כאן לא צורכים אלכוהול ואין הגבלת גיל, אך מומלץ להשתתף מגיל 12 (בליווי אפוטרופוס חוקי/מבוגר). מְפַקֵחַ). אנא החזיק איתך תמיד מסמך זיהוי רשמי תקף (למשל תעודת זהות).

 

האם הסיורים בעיר מוצעים רק לקהל הרחב?

לא אנו מציעים את הסיורים בעיר שלנו בפומבי (למכירה חופשית) או כסיורים בלעדיים (סיורים פרטיים). את הכרטיסים לסיורים הציבוריים ניתן לרכוש מראש בחנות האינטרנט של בטי מנגל לְהַזמִין , מכל משרדי ההזמנה המוקדמת של Reservix ושירות הכרטיסים עיתון רע במרכז העיר פרייבורג, כמו גם ממוקד הכרטיסים של לְהַזמִין . על מנת לאפשר תכנון טוב יותר ולהגביר את בטיחות המדריכים שלנו, אנו מבקשים להשתמש במכירות מוקדמות ולהימנע מרכישת כרטיסים מהמדריך לפני תחילת הסיור. אתם מוזמנים לברר לגבי סיורים בלעדיים ללא התחייבות דרך מדור צור קשר במשרד בטי מנגל.

 

האם מבקרים בברים לעישון?

כן.

 

האם אתם מציעים סיורים גם בשפות אחרות?

כן, על פי בקשה דרך מדור יצירת הקשר במשרד בטי מנגל ובכפוף לזמינות. כיום אנו מציעים סיורים נבחרים גם באנגלית, צרפתית, ספרדית, עברית וערבית.

 

אין הצלחה ללא מבנה. האם יש כללים להשתתפות בסיור?

כן. שימו לב לכללים, לתנאי ההשתתפות והסיור שלנו .

 

ל-ניתן להקיש של קִצוּץ

האם בטי מנגל בעלת הבית של קִצוּץ ניתן להקיש?

לא! בטי מנגל היא קצינת הבידור בזאפבר, אבל לא הבעלים או בעלת הבית של הזאפבר. כלומר – איך עוד זה צריך להיות – מר האקל. לכן אנו מבקשים מכם להימנע מביצוע בקשות הזמנה לבר הברז. ניתן להזמין דרך Whatsapp, מידע על כך ועוד ניתן למצוא בעמוד הפייסבוק של קִצוּץ ניתן להקיש.

 

אנחנו רוצים לחגוג בזאפבר של לִקצוֹץ. איך אוכל להזמין מקום?

ניתן לשלוח את כל המידע, ההזמנות ופניות נוספות ישירות לזאפבר באמצעות הווטסאפ מידע על כך ועוד ניתן למצוא בעמוד הפייסבוק של לִקצוֹץ ניתן להקיש . למרבה הצער, בטי מנגל לא יכולה לארגן עבורך הזמנות.

 

מסיבות רווקים/מסיבות רווקים (מסיבת רווקים)

האם אתה מארגן מסיבת רווקיםs שלמים?

לא אבל יש לנו כמה סיורים מוצעים שמתאימים ל-מסיבת רווקים. בהזמנת סיור בעולם בטי מנגל נוכל לספק לך גם הצעות משותפי שיתוף הפעולה שלנו כמו למסעדות, חשפניות/בורלסק, צלמים וכדומה, בכפוף לזמינות. כמו כן נשמח לעזור לך בטיפים וטריקים ל-JGA מוצלח בפרייבורג. אתה יכול לשאול את משרד בטי מנגל דרך מדור צור קשר .

 

מה חשוב במיוחד עבור מסיבת רווקיםs?

מסיבת רווקיםs הם אירועים של שמחה והתרגשות. הסיורים שלנו בעיר וסיור בפאבים צריכים להיות מהנים לכולם ואנו מתרחקים בבירור מהרושם של “סיורי שתייה מודרכים”. צריכת אלכוהול מופרזת וחסרת אחריות עם אובדן שליטה, אובדן הגינות וחוסר אינטראקציה מכבדת ומנומסת נענשת בהדרה מהסיור. נרצה להשתעשע אתכם בסיורים שלנו ולכן שימו לב במיוחד כי – מובילי/מדריכי הטיולים שלנו שומרים לעצמם את הזכות להדיר בכל עת משתתפים שיכורים מדי או מתנהגים בחוסר אחריות מהסיור, כאן לא נכלל החזר כספי, – מותרות תחפושות, אולם יש להקפיד על מראה מטופח – עגלות, מגשי ספקים וכו’. אסורים, – הבאת משקאות אלכוהוליים משלכם ומה שנקרא “ווגביר” אסורים במפורש. שימו לב שלנו הכללים, תנאי ההשתתפות והסיור והתנאים וההגבלות שלנו.

 

מתחתנים עם בטי מנגל? אבל כן!

אנחנו מתחתנים – בטי מנגל מוכנה לזה?

בטי מנגל מחפשת את האדם המתאים כבר שנים רבות – עדיין ללא הצלחה. אז אם זה מתאים…רק תכתוב! אבל ברצינות: אתה רוצה להתחתן – אבל לא באופן מסורתי, נוקשה ולא מקורי? אז הגעת למקום הנכון עם שבט בטי מנגל – תסתכל על מה שיש לנו להציע עבורך באתר האינטרנט שלנו או על ידי יצירת קשר עם משרד בטי מנגל .

 

הזמנת סיורים בלעדיים

אנחנו רוצים להזמין סיור מעולם המנגל בטי באופן בלעדי (כסיור פרטי). מה שאנחנו הולכים לעשות?

אנא שלח לנו שאילתה. אנא כתבו לנו בדיוק באיזה סיור(ים) אתם מעוניינים, באיזה יום ותאריך, לאיזה אירוע ומספר האנשים. אנו נענה לך בהקדם האפשרי האם התאריך המבוקש פנוי.

 

קיבלנו אישור על התור המבוקש וביצענו הזמנה מחייבת באמצעות דואר אלקטרוני. ועכשיו?

במקרה זה תקבל מאיתנו אישור הזמנה עם בקשה לתשלום המחיר המוסכם. תמצא את החשבונית מצורפת. אנו מבקשים מכם לשלם את הסכום תוך 10 ימים בהעברה בנקאית תוך ציון מספר החשבונית ותאריך החשבונית. שימו לב שההזמנה וביצוע הסיור הופכים למחייבים רק לאחר שסכום החשבונית זוכה בחשבוננו. אנא אשר את הזמנתך שוב באמצעות פונקציית המענה של תוכנית הדואר האלקטרוני שלך ובמידת האפשר, תן לנו את מספר הטלפון הנייד של אדם משתתף (אחראי) בו נוכל להגיע לקבוצה שלך ביום האירוע במידת הצורך.

 

העברנו את סכום החשבונית. מה עכשיו?

במקרה זה תקבלו אישור תשלום לאחר הזיכוי הסכום לחשבוננו, מה שאומר שהסיור הוזמן באופן מחייב.

 

מתי עלינו להיות בנקודת המפגש?

גם סיורים בלעדיים מתחילים בזמן. לכן אנו ממליצים להיות בנקודת המפגש 10-15 דקות קודם לכן. אנא צור איתנו קשר בכל מקרה אם אתה מאחר.

 

לעזאזל! כבר הזמנו ושילמנו, אבל משהו קרה. האם נוכל לבטל?

ביטול עם החזר אפשרי עד שלושה חודשים לפני תחילת הסיור בניכוי דמי ניהול של 5% ממחיר הסיור. לאחר תקופה זו, ביטול עם החזר של 50% ממחיר הסיור אפשרי עד שישה שבועות לפני תחילת הסיור. החזר לאחר מכן אינו אפשרי לצערנו. אנא שימו לב גם לתנאים וההגבלות שלנו.

Back To Top