skip to Main Content

כללים להשתתפות בסריקות בעיר ובפאבים:

בנוסף לתנאים וההגבלות הכלליים שלנו , חלים הכללים ותנאי ההשתתפות והסיור הבאים.

באופן כללי חשוב לציין: לסיורים בעיר ובפאבים מבית Betty BBQ יש אופי של סיור בידור, שבו הכיף והבילוי הם המוקד.

הסיורים שלנו בעיר וסיור בפאבים צריכים להיות מהנים לכולם ואנו מתרחקים בבירור מהרושם של “סיורי שתייה מודרכים”. צריכת אלכוהול מופרזת וחסרת אחריות עם אובדן שליטה, אובדן הגינות וחוסר אינטראקציה מכבדת ומנומסת נענשת בהדרה מהסיור.

תיהנו מאלכוהול באחריות כדי שיהיה לנו ערב נעים ביחד.

במיוחד, טיול הקפה ברגל של סיור העיר שלנו מיועד לכל המשפחה, צעירים ומבוגרים. לא צורכים כאן אלכוהול.

תנאי השתתפות וסיור

 1. השתתפות בכל הסיורים בעיר פרט לסיורי העיר “רכילות קפה ולחשושים עירוניים” ו”שטוקי’ס בקלה”, החל מגיל 18. אין הגבלת גיל לסיורים בעיר “רכילות קפה ולחישות עירוניות” ו-“Stocky’s Bächle walk”, אך אנו ממליצים על גיל מינימלי של 12 שנים; משתתפים מתחת לגיל 18 חייבים להיות מלווים באפוטרופוס חוקי. יש לשאת תעודה מזהה תקפה לאורך כל הסיור.
 2. כל משתתף אחראי על צריכת האלכוהול וכמותו.
 3. Betty BBQ Travesty & Entertainment אינה אחראית לנזק לרכוש או לפציעה אישית. כל אחד אחראי לעצמו.
 4. יש להקפיד תמיד על הוראות מוביל/מדריך הסיור.
 5. מובילי הטיולים/מדריכים וההנהלה שומרים לעצמם את הזכות בכל עת הסר משתתפים שיכורים או מתנהגים בחוסר אחריות (כגון עלבונות, איומים והתקפות פיזיות וכן גרימת מטרד לציבור) מהסיור; אין החזר כספי במקרה זה. לגבי שכרותם של המשתתפים הנוגעים בדבר, ההתמקדות אינה במידת האלכוהוליזציה, אלא במיומנויות חיוניות להשתתפות חלקה, אלו הן, למשל, יכולת התמצאות, הליכה ועמידה וכן יכולת דיבור וראייה. (“להיות אדון לגופו”). ההכרעה האם קיימות הסיבות האמורות להדרה נעוצה אך ורק בהערכה הסובייקטיבית של המדריך או ההנהלה. לאחר מכן לא נוכל עוד לבצע את הסיור בעיר מטעמי אחריות וזכויות בית. התנגדויות להחלטות אלו ניתנות להנהלה ובמייל רק לאחר קבלת ההחלטה.
 6. מוביל/המדריכים וההנהלה שומרים לעצמם את הזכות בכל עת ביטול והפסקת סיורים בעיר שהוזמנו באופן בלעדי/פרטי עקב משתתפים שיכורים או חסרי אחריות, לא נכלל החזר. לגבי שכרותם של המשתתפים הנוגעים בדבר, ההתמקדות אינה במידת האלכוהוליזציה, אלא במיומנויות חיוניות להשתתפות חלקה, אלו הן, למשל, יכולת התמצאות, הליכה ועמידה וכן יכולת דיבור וראייה. (“להיות אדון לגופו”). ההכרעה האם קיימות הסיבות האמורות להדרה נעוצה אך ורק בהערכה הסובייקטיבית של המדריך או ההנהלה. לאחר מכן לא נוכל עוד לבצע את הסיור בעיר מטעמי אחריות וזכויות בית. התנגדויות להחלטות אלו ניתנות להנהלה ובמייל רק לאחר קבלת ההחלטה.
 7. התחפשות מותרת, אך יש להקפיד על מראה מסודר.
 8. עגלות יד, מגשים של ספקים וכו’. לא מורשים.
 9. יש להקפיד על StVO. אנא שימו לב תמיד לנתיבכם ובמיוחד ל- Freiburger Bächle!
 10. נאסר במפורש להביא משקאות אלכוהוליים משלך ואת מה שנקרא “ווגביר”.
 11. שימו לב שחלק מהפאבים והברים הם מקומות לעישון ומותר לעשן.
 12. למרבה הצער, הסיורים אינם נגישים כעת לכיסא גלגלים מכיוון שחלק מהמקומות שבהם ביקרו אינם כוללים גישה לנכים.
 13. אסור להכניס בעלי חיים.
 14. על מנת להבטיח את ההגנה הבריאותית של כל משתתפינו ככל האפשר, רק משתתפים שאינם מדבקים רשאים להשתתף בסיורים בעיר שלנו. מבחינת ניטור עצמי אחראי, המשתתף אחראי לנטר את מצב בריאותו בהתאם. במקרים חשודים, המדריכים/מדריכי הטיולים שלנו יכולים להוציא אנשים מהשתתפות ללא זכות להחזר. במצבים של סיכון גבוה יותר לזיהום, יש להקפיד על ההתנהגות הבאה ולסבול הגבלות:
  • אין אפשרות לצלם תמונות עם בטי BBQ או עם המדריכים שלנו
  • מרחק של דקות שמור 1 מטר מבטי BBQ, המדריכים שלנו ואנשים אחרים
  • שמור מרחק מאנשים עם שיעול, נזלת או חום או, אם יש לך שיעול, נזלת או חום, שמור מרחק מאנשים אחרים, במיוחד אם יש לך חום ושיעול, אל תקחו חלק בעיר שלנו סיורים!
  • בדרך כלל הימנעו מלחיצת ידיים וחיבוקים
  • שטיפת ידיים סדירה וארוכה מספיק (לפחות 20 שניות תחת מים זורמים עם סבון)
  • שיעול והתעטשות נאותים לתוך מטפחת חד פעמית או לעקום הזרוע
  • הרחק ידיים מהפנים ( ריריות בפה, באף ובעיניים)
 15. כללים אלה והתנאים וההגבלות הכלליים של Betty BBQ Travesty & Entertainment חלים על כל הסיורים.
 16. בהזמנת השירותים/מוצרים שלנו, אתה מסכים לתנאים ולהגבלות הכלליים ולכללי ההשתתפות בסיורים בעיר ובפאבים וכן להצהרת הגנת המידע של Betty BBQ Travestie & Entertainment . אתה מסכים להצהרת הגנת המידע על ידי פנייה אלינו ועל ידי עיבוד תהליכים טרום חוזיים. ניתן לצפות בגרסה הנוכחית בכתובת www.betty-bbq.com

חלות זכויות הבית של מקומות האירועים המתאימים – הכניסה מותנית בהזמנה מראש. אין ערובה להשתתפות.

Back To Top